PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=784181}

2091

5,3 71
ocen
5,3 10 1 71
2091
powrót do forum serialu 2091

Wytrzymałem tylko połowę odcinka. Pomysł może i nie najgorszy.
Wykonanie do kitu. Dziury fabularne tak wielkie, że wysłali ludzi na księżyc bo zakazali im grać.. ktokolwiek o minimalnym pojęciu o sieci, internecie itp. wie, że można się zamknąć w jednym budynku. Połączyć parę komputerów i grać... zamiast wysyłać ludzi na księżyc..
Do tego przedstawienie jakiegoś chłystka jako super przystojniaka.. u nas byłby najwyżej jakimś menelem.
Walka z przeciwnikami w tej "grze".. super duper nowoczesnej. Wystawiają się na strzał i czekają by ich zastrzelić.. w jakiej grze tak było? Nawet w DOOM-ie 2D od razu by ich zabili..
Ogółem to chłam.
Jedynie mi się podobała grafika i scenografia.

mario1994_94

no niestety połowa odcinka i ocena wszystkiego gratuluje takiego podejscia
serial moze nie najwyzszych lotow ale dla danow sf do obejrzenia
a co do tego ze wyslali ich na ksiezyc bo na ziemi prawo zakazuje ale jak obejrzysz dalej to nie ziemski ksiezyc

ocenił(a) serial na 3
mario1994_94

Nie są na księżycu tylko na statku na orbicie księżyca. Księżyc nie jest księżycem ziemi. Dlaczego nie grają w dowolnym pokoju na ziemi? Bo w tej grze kierują prawdziwymi ludźmi, którzy żyją na tym księżycu, nie awatarami w sieci. Żeby przejąć kontrolę nad tymi ludźmi jest wysyłany sygnał że stataku na którym są gracze, ludzie z księżyca mają wszczepione odbiorniki a obroże na szyi wzmacniają sygnał. Z ziemi ten sygnał po prostu by nie doszedł. Czyli nie jest to gra komputerowa, ale gra prawdziwymi ludźmi. Problem zaczyna się gdy gracze się dowiadują, że to nie gra w sieci, ale żywymi ludźmi....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones